pirms 14 gadiem
Nu nevar, nekur izkrāpt nekādu naudu, ja persona pati neiedod kādam savus bankas konta pieejas datus, kartes, kodus, paroles un lietotāja numurus un ja iedod, tad tas jau robežojas ar idiotismu!
Nevis nevar bet var un kā vel pie tam,pats to izbaudīju unibankā kad pēc algas ieskaitīšanas konts izrādījās tukš.
Kāda meitene arī palika stāvoklī pēc tam, kad bija vairākas nedeļas pēc kārtas apmeklējusi pirti, kurā pirms tam bija pērušies puiši. :-DDD
Jāni, un kā gan tas beidzās? Tas vairāk izklausās pēc bankas iekšējas kļūdas.
Publiskojot kontu ir risks, kas šis konta numurs var figurēt noziedzīgos krāpšanas darījumos, un tad, izmeklēšanas laikā uz kontu var uzlikt arestu, bet konta īpašnieks nonākt, kā minimums, liecinieka statusā.
Es neko nesalīdzinu! Es tikai cenšos pateikt to, ka jūsu teiktais neattiecas uz drošību un līdzinās zinātnsikaja fantastikai! Jā, protams, iepērkoties internetā, vienmēr pastāv iespēja, ka kāds ļaunprātīgs pārdevējs vai maksājumu operatora darbinkieks var veikt jūsu neautorizētu pārskaitījumu, respektīvi naudu no jūsu konta nozagt, taču tam nav nekāda sakara ar personas vārds, uzvārda, personas koda un bankas konta nr. publiskošanu.Šāda informācija ir pieejama par jebkuru personu, kas nodarbojas
ar uzņēmējdarbību & ir brīvi iegūstama, izmantojot Lursoft datu bāzi, ieskaitot reģistrētās personu dzīvesvietas, personas kodus & kontu numurus. ES ir spēkā noteikumi, kas garantē to, ka bankas visus maksājumus, kas no jūsu kontiem ir veikti nelikumīgi izmeklē un kompensē visus izdevumus 100% apmērā, kas arī tiek īstenots. Ja nauda nelikumīgi pazūd, tad ir jāgriežas savā bankā, jānomaina visi piejas kodi un maksājumu kartes un jāuzraksta iesniegums. Vienkārši pazust ieskaitīta darba alga nevar.
500
Uldis Segliņš, pirms 14 gadiem :
Mūsu bankas gan ir ar salīdzinoši augstu drošības līmeni, bet ar šādiem datiem dažs labs pāri okeānam izmantojot sociālo inženieriju ir izkrāpis pieeju kontam.