iesākumā vārīti rīsi bez piedevām, var tos padarīt slidenākus ar augu eļļu, sautētus dārzeņus veselīgi ēst, bet tad sāli mazāk likt klāt, iedzert tīrkultūras dzērienu var, biezpiens (labāk vājpiena), kādu vieglāku jogurtu, vienā ēdienreizē vienu banānu var apēst, gurķi var ēst, ja grib maizi, tad bez sviesta, bez margarīna un no rupja maluma miltiem - tumšo rudzu maizi, karašiņu un tml, auzu pārslu putra vienkārši ideāla šādai situācijai, mannas putra laba, var vārītu gaļu, bet uzmanīgi un nelielos daudzumos.
pirms 14 gadiem
daudzi tieši grēko uz tā, ka tiklīdz labāk, pierijas kaut ko smagu un nespēj vairs vēders ar to tikt galā.
Sajust var visu un iemācīties savu organismu izjust arī var. Cilvēka organisms mēdz prasīt to, kas tam viegli "izlaižams" cauri un tādas lietas, ko pārstrādē nav jāpiepūlass. Tāpat kā cilvēks savā būtībā ir slinks, arī organisms mums labāk izvēlas slinkot un pieprasa ne to labāko pārtiku, jo, piemēram, ābolus tam ir daudz grūtāk sagremot nekā kārtīgu gaļas šķēli. Nav vairs tie laiki, kad viss bija ekoloģiski tīrs un problēmu ar vēderiem varbūt praktiski nebija, šodien jau ir jādomā.
Arī pēc slimošanas tās bieži nesaprot, ko vajadzētu un ko nevajadzētu ēst - te nu jāiesaista savu intelektu un dzīves gudrību, lai nāktu pats sev talkā.
500
Indra (I.T.), pirms 14 gadiem :
kefīrs, paniņas .....