pirms 14 gadiem
500
Atbildes
Tas ir tikpat speeciigs instinks kaa peec paartikas, taccu vai visiem ?
Pirms 14 gadiem
balsis
pirms 14 gadiem
500
balsis
pirms 14 gadiem
Te nu gan tu nošāvi greizi. Nu ne tikai smago darbu darītāji izceļas ar kvantitāti seksā. Zinu vīriešus, kuri strādā parastā birojā un nemaz ar ne smagu darbu, bet gultā ir īsti ērzeļi. ;)
Mullkkiibas... protams,ka domaa kaa viiriessi taa sievietes, bet sskkiet, ka vinniem tas ir vairaak, kaa nepiecassamiiba. Vai arii cilveeks peec kura spriessu ir individuaals gadiijums un nebuut ne smagaa darba dariitaajs, izgliitots un inteliggents...but very needy
Tā ir statistika, Aija! Sekss - tā ir arī enerģijas izlāde. Cilvēkam, kam ieņem zināmu stāvokli sabiedrībā, kura darbs ir saistīts ar stresu un atbildību, sekss nav tik nepieciešams kā vienkāršā darba darītājam. Protams, ka ir arī izņēmumi, bet ne par tiem ir runa!
Un katru 2.min par seksu domā tikai nenobriedušas pesonības, pusaudži un tīņi, kam nekā cita nav par ko domāt! :-)
Cik aplami... piemeers, Tigers Woods, neavretu teikt, ka vinnam truuktu par, ko domaat, ir gan staavokli sabiedriibaa, gan izgliitots, tomeer ir seksa atkariiba.
Laikam buus jaapaliek pie taa, ka cilveeki ir dazzaadi, ar dazzaadu aptetiiti, neskatoties uz dzimumu, lai gan videeji viiriessiem taa ir lielaaka. Un Tava statistika ir mullkkiibas.
Tiger Wood ir sportists, golfa spēlētājs! Un nekāda atbildības nasta un stress nav viņa dzīves pamatā, gluži pretēji visi faktori, kas uztura labu veselību un palielina potenci. Viņš ir ļoti pārticis cilvēks, uztur sevi labā formā, daudz pastaigājas svaigā gaisā pa golfa laukumu un loģiski, ka mīl skaistas sievietes un seksu, kuru arī atbilstoši savam statusam var saņemt neierobežotā daudzumā :-)
Aivi, manuprāt tu pas sapinies savos apgalvojumos. Gribi teikt, ka smaga darba darītājiem - "kura darbs ir saistīts ar stresu un atbildību, sekss nav tik nepieciešams kā vienkāršā darba darītājam." vai kā tu izteicies vienkāršā darba darītājiem, darbā nav stress? Tie paši šoferi, fabrikas strādnieki, tādiem biezi vien atbildība ir vēl lielāka nekā prastai ofisa žurkai, kas pus dienu sēž pie datora ar kafijas krūzi rokā.
Tieši tā, Aija! Es nedomāju ierēdņus, kas pār neko neatbild, bet tikai pārcilā mapītes no viena galda uz citu un stundām sēž draugos vai fermā, bet gan augstākās raudzes speciālistus, kuri vada lielas kompānijas, kuru darbs ir pilns stresa un atbildība uzņēmumu valdes un darbinieku priekšā.Protams,tas nav vienīgais faktors, kas ietekmē to, cik daudz cilvēkam ir nepieciešams sekss, šo fie faktori ir vairāki, taču vispārinot un ģeneralizējot, jo augstāks amats un stresaināks darbs,jo mazāk seksa!
Ja taa tiek atziita par atkariibu,tad taa ir probleema, kas vairs nav tik daudz atkariiga no tevis, tas vairs nav tas ko to miili dariit, bet gan instingtiivas tieksmes, kas jaapmierina.
Sekss nav klasiska atkarība un šai atkarībai nav nepieciešama nekāda ārstēšana, ja vien to nepieprasa greizsirdīgā otrā pusīte, kuru "atkarīgais" krāpj ar citām partnerēm. :-) Mūsdienās daudz kas "tiek ārstēts" ar dažādām neveiksmīgām un absurdām terapijām un metodēm, kuras, diemžēl, izmanto arī ārsti, jo, ja ir auni, tad ir arī cirpēji! :-)
Jums nav taisnība, jo šī atkarība nav iekļauta medicīnas studiju programmās un tai nav vienota zinātniska formulējuma, atsevišķi psihoterapeiti to atzīst, citi neatzīst. Piemēram, Erick Janssen, Ph.D. no Kinsejas institūta ir sniedzis skaidrojumu, ka "We do not have a generally accepted definition of 'sex addiction.' It was originally approached as involving some kind of 'inability to adequately control sexual behavior,' but ...
this is, as you can tell, not a very objective definition. According to some, sexual addiction seems in the eye of the beholder, or in the eyes of his or her therapist."
Kāda sporta veida iekļaušana vai neiekļaušana olimpisko spēļu sporta veidos nav apliecinājums tam vai tas ir vai nav sporta veids. Beisbols ir relatīvi jauns sporta veids, bet Olimpiskajām spēlēm ir ļoti sena vēsture un tas nav tiesa, ka beisbols nekad nav bijis Olimpiskajās spēlēs. 1992. gadā beisbols bija iekļauts olimpiskajās spēlēs, vēlāk gan tika izslēgts, bet diskusijas joprojām turpinās un iespējams, ka beisbols tiks atjaunots kā Olimpiskais sporta veids.
Es neapgalvoju, ka nekad nav bijis, tas vienkaarssi nav iekllauts un saadu sporta veidu ir daudz. Taapat ar atkariibaam un vairums citu lietu, protams visu neiekllauj un neiemaaca skolaas, taccu tas nenoziimee, ka tie to nav.
Šis nav īsti korekts salīdzinājums, jo mūsdienu medicīna ir zinātne un lai kāda slimība, infekcija, sindroms, medikamenti, atkarība utt. tiktu oficiāli atzīta ir jāveic virkne pētījumu, jābūt daudz zinātnisku publikāciju, autoritatīvu personu atzinumiem, kas specializējas konkrētajā jomā, bet sporta pamatā ir patika, fiziskā sagatavotība, liels gribasspēks un daudz treniņu. :-)
Daļēji Jums ir taisnība, bet tas neattiecas un nekad nevajadzētu attiekties uz medicīnu, jo medicīna nevar būt balstīta uz subjektīvismu, tā ir zinātne, kas balstās uz faktiem, kuri ir iegūti klīniskajos pētījumos, simtiem reižu pārbaudīti, izanalizēti, izvērtētas visas iespējamās blaknes, skaidri definēta slimības aina un iespējamā ārstēšana.
Atieciibaa uz sportu, es runaaju par leemumiem, ko ieklaaut vai neiekllaut, protams mediciinaa ir jaabuut preciizaakam.
Peedeejam apgalvojumam es piekiitu, tam taa nevajadzeetu buut, taccu arii aarsti un zinaatnieki ir tikai cilveeki un taadeell vienmeer atradiisies, kaads ar savaadaaku viedokli un argomentiem.
Bet tas jau god. kungs ir tieši tas, ko es Jums cenšos pateikt, ka lai arī kāds ārsts kādu savtīgu, merkantīlu vai vēl kādu nebūt iemeslu dēļ kaut ko dara citādāk, šis subjektīvisms automātiski nepadara viņa rīcību par leģitīmu vai atzītu. :-)
Ārsti neleģitimizē kādu medicīnisku manipulāciju vai neiekļauj šo sindromu slimību klasifikatorā, ja šo slimību nav pētījuši vairāki atzīti pētniecības institūti, nav veikti un apkopoti simtiem tūkstošu analīžu rezultātu, utt. Tas nav kāda ārsta vai vairākuma viedoklis, bet gan pētījumu rezultāti. Katrai slimībai ir sava klīniskā aina un simptomi un tiem ir jābūt klasificējamiem un konstatējamiem, ja nav simptomu, tad nav arī slimības. Tas pats attiecas arī uz medikamentiem!
Nedz arii otraadi, tas nenoziimee, ka arii vinnam nevar buut tasniiba- Tas ir tas, ko es censso pateikt.
Ja tas ir tikai pliks viedoklis, tad tas vispaar nav veeraa nnemams, taccu mana doma bija par agumentiem, kas to pieraada vnk skatoties no cita skata punkta, lai gan neesmu drossa vai skata punktu var atiecinaat uz madiciinu.
Nē, nav, jo tā nav slimība un nav arī atkarība. Medicīnā tiek nošķirta fiziska atkarība no psiholoģiskas un emocionālas atkarības. Atzītas tiek tikai pirmās divas. Savukārt seksa atkarība pieder pie trešā atkarības veida - emocionālā atkarība, kam nav nepieciešama nekāda ārstēšana. Ja mēs ārstētu visus cilvēkus, kam ir kāda emocionāla atkarība kaut ko darīt, tad mēs nonāktu līdz absurdam un pārpildītiem ārstu kabinetiem ar cilvēkiem, kam ārstēšana nemaz nav nepieciešama.
Bet kā jau iepriekš minēju, arī ārsti ir tikai cilvēki un kamēr ir aitas tikmēr ir cirpēji. Ar seksa atkarību parasti "slimo" ļoti pārtikuši cilvēki, kaut vai jūsu pieminētais Tiger Wood, un šādi pacienti ir katra ārsta sapnis. Ārstēšana nav nepieciešama, var izmantot kādas metodes vien ienāk prātā un rēķini ir mērāmi simtos tūkstošu dolāru, plus vēl reputācija, ka pie šī ārsta ārstējās pats Tiger Wood.
Pie tam Tiger Wood draudzene ir apmierināta, jo viņš taču ārstējas no atkarības un uz "slimu" cilvēku taču nevar dusmoties. Pats Tiger Wood var turpināt sānsoļus kā iepriekš un attaisnoties, ka viņš taču ārstējas un nekas jau nenotiek uzreiz un visi ir apmierināti!
Vīrietis pēc savas būtības ir slinks cilvēks un ja mēs saņemam mīlestību, seksu, uzmanību, cieņu un visu pārējo mājās, tad nekādas citas attiecības neveidojam, jo tas viss prasa papildus piepūli, investīcijas un laiku! :-)
Viedoklis visai pamatots, tomeer uzskatu, ka aarsteessana vai sauc to, kaa gribi ir nepieciessama lietaam, velmeem, kas sistemaatiski rada probleemas.
Sekss nevar būt problēma un tā daudzums ir atkarīgs no cilvēka dzimumkonstitūcijas, vecuma, stāvokļa sabiedrībā, dzīvesveida, veselības stāvokļa, dzīvesvietas un daudziem citiem faktoriem. Veselīgs sekss ir nepieciešams jebkuram cilvēkam, tas palīdz mums ne tikai uzturēt sevi formā, nenovecot, bet arī veido emocionālo saikni ar mums tuvu cilvēku, kā arī uzlabo veelību un pagarina dzīves laiku, tādēļ tik svarīgi ir atrast cilvēku ar līdzīgu attieksmi pret seksu un dzimumkostitūciju ...
... un nekādas "atkarības" nerādīsies, bet būs veselīgs sekss ar mīļoto partneri, sievu, vīru, draugu vai draudzeni.
500
balsis
pirms 14 gadiem
500
1000
Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.
Labi, par daudz filazofijas, paskatiisimies uz faktiesm, cik biedzzi juus veeleetos nodarboties ar seksu un cik biezzi par to domaajat?
— melnaisronis, pirms 14 gadiem