Tā jauda ir neko neizsakošs cipars. Tāpēc arī dzīvē kaut kāds 350W Chieftec, Thermaltake, Corsair vai Fortron baroklis iet bez problēmām un pie slodzes nerestartējas, a kaut kāds tur Codegen, ANS, Modecom vai Deer 600W baroklis labi ja to pašus 350W spēj konstanti nodrošināt.
Lai nu kā būtu ar visām pārējām daļām, bet uz barokļa rēķina taupīt nevis vienkārši nevajadzētu, bet es pat teiktu, ka nedrīkst. Ja baroklis ir no izkārnījumiem taisīts un tiek izmantoti kreisie kondensatori, tad tie ātri vien uzpūšas, iztek elektrolīts un tad attiecīgi spriegums sāk svārstīties, kā rezultātā tu pis kopā pilnīgi visas datora detaļas.
Ja gribi lētu barokli, tad labāk pērc vislētāko no normālām firmām.
pirms 13 gadiem
Nu man vajadzēja tieši zināt vai derēs visi barokli priekš datora, vienkārši nopirku video karti, bet mans baroklis velk tik uz 250w a vajag 350w (dators Lenovo h420 ja tas kko izsaka)
Minimālās jaudas prasības video kartei parasti tiek aprēķinātas ar diez gan krutiem parametriem. Piemēram, kad pirku video karti, uz kastes bija rakstīts, ka minimālā barokļa jauda ir 300W, bet ar piezīmi, ka tas ir tad, ja tev ir Core-i7 procis, 4 GB RAM un kaut kas tur vēl. Attiecīgi, ja tev ir kaut kāds pavecs Celeron procesors un baroklim laba firma, tad tev arī ar 250W var pietikt.
Bet nu jā, labāk nopirkt bišku jaudīgāku. Drošs paliek drošs.
Īsumā — nē, jebkurš baroklis nederēs.
Man itkā jau processors ciešams intel I-3 un RAM 4 vienīgi vajag nomainīt barošanās bloku un video karti.
Paldies liels par informāciju. :)
Dodu +, jo par tik dziļu jaudas specifikāciju nebiju iedziļinājies. Būs jāpapēta. :) Par lētā gala kondiķiem barokļos zināju, pašam tādus nācies nez cik nomainīt, bet par to, ka 600W baroklis var būt nespējīgs dēļ detalizētākiem parametriem, gan nebiju dzirdējis. Parasti ir nācies konstatēt barokļa problēmu kompjiem, kam saliktas iekšā krutās daļas (pat ne krutās, bet vnk 3 disku rakstītāji 2 cietņi, visi ram sloti aizbāsti. u.t.t.) un baroklis tikai 300nieks :)
Par ko gribēju Tev uzjautāt - vai esi iemanījies kādu veidu, kā atšķirt kāda ražojuma detaļas tiek grūstas barošanas blokos (nu piem. atšķirības pēc ražotāja u.tml), neskaitot barokļu shēmu meklēšanu? Kā arī, cik apmēram Tev ir bijuši šādi gadījumi, kad šķietami jaudīgs barošanas bloks tomēr nespēj turēt to elementāro jaudu? :) Jau iepriekš paldies.
Netā pat bija viens benčmark tests, kur bija paņemti 2 riktīgi jaudīgi barokļi par aizdomīgām cenām. Līdz testa beigām no tiem diviem viens uzsprāga.
Nu parasti jau ir tā, ka normālas firmas barokļos arī tiek izmantotas kvalitatīvas komponentes. Tāpēc arī reizēm vienādas jaudas baroklis var maksāt 10 Ls un 40 Ls.
Kvalitatīvi kondensatori ir Sanyo, Nippon, Mitsubishi, Rubycon, Toshiba, Panasonic.
Sūdīgi ir Fun Ju, Chhsi, Tayeh, Choyo un vēl kādi 100 citi. :D
500
Frīdrihs Nīče, pirms 13 gadiem :
Oi, nu jā, vēl jau jāskatās, vai ir (un cik tie ir) SATA barošanas vadi, kā arī, ja video kartei ir vajadzīga papildus barošana pa tiešo no barokļa, tad attiecīgi tiem konektoriem arī ir jābūt.