Jā, ir pamatplates kurās atbalsta vairākus fiziskos procesorus. Bet šādām platēm ir specifiski pielietojumi - ne tev, ne man tāda sistēma nav vajadzīga un nepieciešamie ieguldījumi pārsniegs ieguvumu, jo īpaši tādēļ, ka ir pieejami vairākodolu procesori, kas vairāku procesoru ieguvumu apvieno vienā fiziskā ierīcē, pat vēl vairāk, tagad ir tādi, kas atkarībā no progammatūras vajadzībām maina kodolu skaitu.
Savukārt GHz(Hz) kā procesora vienīgais un galvenais veikstspējas rādītājs savu nozīmi zaudēja ap tavu piedzimšanas laiku. Šodien, lai atrastu piemērotāku CPU vajag diezgan cītīgi pētīt aprakstus un testus, piemēram, AMD Athlon II X2 260 un Intel Core i7-970, abi nosacīti ir 3.2GHz bet ar to arī visa līdzība beidzas.
pirms 14 gadiem
-c-f-b-, pirms 14 gadiem :
Janka, šitam fruktam vari TO nestāstīt. Tāpat nav nojēgas. Ja vienā reizē tēlo spečuku, vēlāk tai pašā tēmā atzīst, ka ir diletants, nu, tad secinājumi paši prasās. OK, ja cilvēciņš patiešām INTERESĒTOS par datoru neredzamo pusi (tas, kas ieslēgts korpusā), TĀDA tipa jautājumus NEKAD neuzdotu. Kārtējais "elements", un tikai.