pirms 12 gadiem
esmu sastapies ar gadījumu, kad parādnieks atdod parādu apsaimniekotājam, bet tad piedzinējs vēršas pret apsaimniekotāju, jo tas viņam sabojājis peļņas iespēju...
Krāpšana ir ļaunprātīga nemaksāšana un savu saistību nepildīšana, no kā cieš visi, gan apsaimniekotāji, gan citi nama iedzīvotāji, kam ir jāmaksā vairāk, lai kompensētu hronisko nemaksātāju radītos zaudējumus apsaimniekotājiem, apsaimniekotājiem ir jāņem kredīti, lai nomaksātu par siltumu, lai uzsāktu jaunu apkures sezonu. Tas kā kreditors piedzen parādu nekur nav noteikts, vai dara to pats vai izmanto citu personu palīdzību, vienu personu vai divdesmit.
Nu cik cilvēku tik gadījumu un ne jau visi ir ļaunprātīgi nemaksātāji! Un par pārāda piedziņu izrādās ir gan kāds likums citādi visus vestu uz mežu un liktu rakt kapu, kā 90tajos gados.
Tas likums saucas Civillikums, bet neviens likums nenosaka to, ka parāds nav jāmaksā. Nomaksājiet visu summu vai vienojieties ar apsaimniekotāju vai parādu piedziņas kantori par parāda nomaksas grafika sastādīšanu un samaksu pa daļām, veiciet maksājumus regulāri un saskaņā ar līgumu, un visi būs apmierināti! Nemaksātāji ir tīrais posts jebkuram uzņēmumam.
500
, pirms 12 gadiem :
Vai tiešām Latvija ir lielo iespēju zeme? Tātad divas dažādas organizācijas vienlaicīgi pieprasa vienu un to pašu parādu? Vai tik mūsu likumi neklibo par labu tiem kam ir naudiņa? Nu neliekas pareizi, ka namsaimnieks ir atdevis manu parādu piedzinējiem un vēl pats mēģijna to pašu parādu piedzīt un audzēt procentus. Kautkāda dubultā grāmatvedība sanāk, vai arī krāpšana.