pirms 14 gadiem
Pašvaldība vai valsts jau neapstiprina fizisku personu darījumus, tādēļ arī nevar uzņemties nekādu atbildību par to, vai persona neuzņemas pārāk lielas saistības, kuras reāli pildīt nav spējīga. Nesen vēl personas nevarēja pretendēt uz šiem statusiem, ja tām bija dzīvokļu parādi un kredītsaistības, tagad MK noteikumi tika mainīti un šai iedzīvotāju kategorijai šis atbalsts ir pieejams.
Man kaimiņos dzīvi jauna sieviete ar diviem bērniem, tēvu invalīdu un vecmammu,skaitās kā trūcīgā gimene un tāda ir arī īstenībā, jo tikai mēnesi atpakaļ palīdzēju kaimiņienei tik pie darba, kau ar saņem minimālo, bet par to nav šis stāsts.Viņai mēnesī uz četriem cilvēkiem dod četras humānās pārtikas pakas. Viņa bija iekrājušās pa četriem mēnešiem un tad viņa palūdza vai nevaru atvest ar mašīnu. Kāds man bija izbrīns, kas pie izsniegšanas vietas piebrauca dāma ar busiņu, cita dāma ar džipu, ko es ar savu algu nevaru atļauties pat uzturēt, kur nu vēļ nopirkt.Domāju, ka pašvaldība pie gimeņu apsekošanas pieiet ļoti formāli.
Precīzāk runājot, pašvaldības vispār neapseko ģimenes, kuras pretendē uz šo statusu, bet tikai pieprasa izziņas no valsts uzturētām datu bāzēm un pieiet šim jautājumam tīri formāli.
500
Ilze , pirms 14 gadiem :
Taisniiba gan tev, jā pašvaldība neskatās cik, no savas grūti pelnītās naudas ir izdevumos!!Bet ņem 3 mēnešu vidējo izpeļņu!!!Nu tad tā, kas neko nedara, bet tik lūdz, lūdz, tam viss pienākas par baltu velti, kas strādā mēnesī 24o stundas, tam nav nekas jāpienākas, tā teikt, pats vainīgs...ka kredīts, ka mašīna utt...