pirms 11 gadiem
...un mūsdienās mūsu bankām, tiesām utt. ir savi likumi..
Tāpēc labāk nekad neiet par galvotāju citai personai...
Bankas nešķiro līdzekļus savu klientu kontos, tām tas nav jādara. Tās tikai izpilda ar saviem klientiem noslēgtos līgumus, aizsargā savas investīcijas, un izpilda tiesu izpildītāju rīkojumus. Cilvēkiem pašiem ir jādomā, kādas saistības viņi uzņemas, banku vainot tajā, ka tā vēlas atgūt savu naudu no maksātnespējīga klienta, ir vienkārši muļķīgi. Bankas naudu neražo, tās to aizņemas starptautiskajos tirgos ar procentiem un aizdod tālāk, ja klients ar banku nenorēķinās, bankai savas saistības
pret saviem kreditoriem tāpat ir jāpilda. Un galvošana nav tikai formalitāte, pirms galvošanas līguma parakstīšanas, ir krietni jāparēķina vai varat atļauties segt saistības citas personas vietā, ja šāds gadījums iestāsies, un tas tā visticamāk arī notiks, jo bagātiem cilvēkiem galvotāji nav nepieciešami.
Ja cilvēka tiesības ir pārkāptas, jebkuram bankas klientam ir tiesības vērsties pie sava tiesas izpildītāja,pierādīt naudas izcelsmi, pieprasīt ievērot neieturamos minimumus, utt., kā arī vērsties tiesā.
500
anonims, pirms 11 gadiem :
Bet ja cilvēks saņem piemēram tikai bērnu naudu un tas ir vienīgais ienākums uz konta, vai to var pasludināt par minimālo iztikas līdzekli, pat ja bērnu naudas summa nemaz nav tik liela cik ir iztikas līdzeklis? Un tad banka itkā neraus nost no konta naudu???
Cik zinu banka vai jebkura kreditēšanas iestāde, kam ir pieeja konkrēta cilvēka bankas kontam, drīkst atvilkt tikai 30 % no algas/bērnu naudas/ uc ienākumiem, kas nav lielāki par minimālās algas apmēru. Pārējais, tiek atrauts viss.