Jāņem vērā ,ka šajās aizsmēķētāju ligzdās strāva var būt un parasti arī ir pie neieslēgtas aizdedzes, bet ir arī mašinas ,kurām jāpagriež atslēga 1. stāvoklī. Tas nozīmē ,ka tīrot kontaktus ligzdā ,nedrīkst izmantot metāla priekšmetus.
Mēdz gadīties ,ka ar laiku atlocās un nedod labu kontaktu atsperīgie bimetāla kontakti ligzdas iekšpusē un tad piesmēkētājs nefiksējas un arī neuzkarst.Es tad ņemu kādu apmēram 5mm diametra kociņu ,kam nodrāžu plakanu galu kā skrūvgrieznim un ar to droši var palocīt atsperīgos kontaktus drusku uz centru, bet tikai tik daudz ,lai izņemamā piesmēkētāja vidējā daļa, nospiežot pogu varētu starp tiem ieslīdēt,Pretējā gadījumā kontakti tiks ielocīti uz vidu, kas nav vēlami.
pirms 8 gadiem
500
Egils Dālmanis, pirms 8 gadiem :
Piesmēkētāja darbības princips ir sekojošs - uzkarstošās spirāles viens gals ir piemetināts pie aizsmēkētāja kustīgās daļas iekšējās malas, bet otrs pie centra.Centrs ir savienots ar aizsmēkētāja ārējo apvalku ,kas saņem "-" no ligzdas korpusa un iespiežot pogu vidējā aizsmēķētāja daļa tiek ieķīlēta starp 2 "+" kontaktiem ,kas ir no bimetāla.Spirāle uzkarst un uzsilda arī bimetāla kontaktus ,kas sāk atliekties un atbrīvo aizsmēķētāju. Ja šie bimetāla kontakti ir vaļīgi, spirāle uzsilst vāji.