pirms 13 gadiem
![](https://www.pajauta.lv/images/user/5/sm_23095_20180501.jpg)
Atradu risinājumu-START>CONTROL PANEL>CLOCK,LANGUAGE AND REGION>Change display language>Change system locale>>>>>bingo,viss strādā!!!K ā tā var nočakarēties!
![](https://www.pajauta.lv/images/user/sm_face2.jpg)
http://fotohost.lv/images/bm8nx3w7nccbyh9mqlt.jpg
Man tas izskatās šādi, un visām spēlēm ķeburu vietā parādās krievu burti.
![](https://www.pajauta.lv/images/user/sm_face1.jpg)
Man visu laiku stāv krievu lokalizācija un nekādas problēmas ar latviešu vai citu valodu neesmu pamanījis.
![](https://www.pajauta.lv/images/user/sm_face1.jpg)
Agrāk es pirms instalēšanas mainīju uz krievu valodu, bet pēc instalēšanas atpakaļ uz latviešu un spēles palika ar krievu burtiem.
![](https://www.pajauta.lv/images/user/sm_face3.jpg)
Tas, ka neesi pamanījis, nenozīmē, ka to nav. Visjautrāk jau ir tiem, kam username ar latviešu burtiem, bet arī citiem problēmu netrūks, kaut vai Tildes vārdnīcā vai Jumī
![](https://www.pajauta.lv/images/user/sm_face1.jpg)
Ups ! Kopš eksistē Windows7 un bezmaksas Google visdažādākajās pozās, biju piemirsis par tādu Tildi un Jumi.
Bet lietotājvārdiem gan cenšos neizmantot garos un mīkstos burtus.
500
Jānis Kalvis, pirms 13 gadiem :
Man ir-Display language-angliski,Formats-Latvian,Location-Latvian,mainot šos visus trīs nekas neizmainās man vajadzīgajā virzienā!